לחץ לקבלת תקציר

  

  

 

בלוגים:


חיפוש :
בספרי בעקבות גן הנבואה בעמוד 66 והלאה אני מפתח תאוריה המציעה הסבר לוגי באשר לתכליתן של 613 או תר"ג המצוות .ועל פי ההסבר הזה, עולה אפשרות לפחות טכנית לקיים את המצוות הללו כדי להשיג את תכלית השלמות הרוחנית והפיזית הכרוכה בקיום אותם מצוות כתכלית ,את התכלית הזו חיפשו מאות שנים פרשני תורה מהוללים .הפרק הזה הופיע במקור במקום אחר באתר שלי ,במדור הספרים .בפרשנות מקדימה על הספר "613 קוד פרץ" הנמצא בהליך כתיבה מתקדם .שאלה אחרת הנגזרת מהפרק הנידון בספר גן הנבואה היא ,האם באמת ובתמים ניתן להיות נביא ,בלי להאמין באלוהים"נושא אשר יידון בבלוג הבא.

האם משפחת המלוכה הבריטית צאצאית למלך ארתור ? בעוד החתונה המלכותית של הנסיך ויליאם עם ארוסתו קייט מידלטון. משכה תשומת לב כלל עולמית , נוצר עניין לברר את טענת משפחת המלוכה הבריטית כי מוצאה מהמלך ארתור . טענות אלו מרוכזות בפרק " ארתור ומשפחת המלוכה האנגלית" .

המחקר המשווה המנסה לגלות את המקבילה החז"לית לאגדת קמלות ממשיכך להפיק תובנות .האם משלחת 12 האבירים למציאת הגביע הקדוש אינה רמז לשליחת 12 המרגלים על ידי משה לתור את הארץ המובטחת ,האם המקבילה למרד מורדרד בן ארתור באביו ,היא מרד אבשלום בדוד ,הולדת שני בנים אלו כול אחד מהפן שלו היתה בעיתית ,ועוד.....ועוד

מרלין הסכים לעזור לאותר לממש את תאוותו ,לכן התנה את עזרתו לאותר בכך, שיקבל לידיו את בנו הבכור ויחנך אותו על פי דרכו. אותר הסכים לעסקה. במדרש חז"ל נאמר ,כי תנאי היה ליתרו שמשה יקדיש את בניו לעבודה זרה."בבעל הטורים אומר ,כי משה התחייב ליתרו שגרשום יהיה משרת לעבודה זרה. ומבאר שם שעשה זאת משום שבטח בכוחו של גרשום שמכוחו יחזור יתרו בתשובה ויעזוב את הע"ז. אולם המשימה שהוטלה על גרשום השפיעה שלא יכול להתמסר לגדול בתורה בצורה טבעית, ולהפוך להיות גדול הדור.

האם היתה קיימת דמות בת זמנו של ישו ,שלא מוזכרת בברית החדשה ובסיפורי השילחים ,אך הוא נחשב לשליח אשר הביא את הנצרות לאיים הבריטיים ,וקשור בעבותות איתנים למרכיביה הראשיים של אגדת קמלוט.

הפרק הבא מוסיף נדבכים נוספים שהם רובם ברמת ההיקש מפרשנות חז"ל וישירות מהמקרא.להוכחת התאוריה המסבירה את מקור אגדות קמלוט ,וכאן אני נותן רמז עבה ,המילה קמלוט מורכבת משתי מילים קם... לוט.הקשר לדוד הוא ברור ,דוד הוא ראשון המנהיגים נביאים שמנפיקה שושלת לוט ,למענו סיכן אברהם אבינו את חייו בפשיטת הצלתו מידי ארבעת המלכים שפשטו על חמשת המלכים.......

אוכלי חטאים מוגדרים כאנשים המתנדבים לקחת עליהם את חטאי האחרים ,במין עסקה עם השטן.החוטא יורש גן עדן ,והם מתיסרים בחטאיו ,למה להם ,היכן נטועים שורשיו של מנהג זה.

פעם היתה אגדת קמלוט אחת ,מאז המאה ה 15 טוענים חוקרים העוסקים בתחום , צמחו גרסאות רבות לאגדה זו .מחקרים רבים נערכו מאז שלהי המאה ה 15 כדי לנסות לגלות מה מקורה של אגדה זו שהפכה לאגדות .במהלך המחקר שערכתי לכתיבת ספרי בעקבות גן הנבואה התחוור לי לפתע בעזרת התגשמות מפתיעה של תובנה מדהימה ,מה המקור האמיתי של האגדה של ועל המלך ארתור ,הוא מלך קמלוט.

 הורדת קבצים:לפי נושא:

 DOWLOAD FILES:

      פיתוח תוכנות 
        לחץ לכניסה 
על מנת להגיע לדף בו יוצגו מספר תוכנות שפותחו על ידי יפרח יורם .חלק מהתוכנות פועלות ,ואחרות 
נמצאות בשלבי פיתוח אחרונים  וניתנות להמכר כמות שהן עם ערכת פיתוח ומאסטר


    שורשים  ליפרח 
        כניסה לשורש    
לחיצה על "שורשים"תביא אתכם לדף בו יונח קובץ ניתן להורדה ,שהוא תוכנה לכל דבר. ומשמש כתוכנת עץ שורשים של משפחת יפרח, וכל מחותניה . בעזרת סיסמא תואמת ניתן להוריד את הקובץ למחשבכם, כולל קבצי  שירה תואמים . ולהפעילו בעזרת תוכנת POWER POINT של מיקרוסופטיפרח יורם

               נייד0545413138                     דוא"ל: felixo45@gmail.com

כול הזכויות שמורות ©
טואול בניית אתרי אינטרנט