לחץ לקבלת תקציר

  

  

 

מה התפרסם :

http://bkiovnhroh1.com/page940.asp

http://bkiovnhroh1.com/PAGE940.aspבכיוון ברוח.
הינו אתר הנותן במה.
לספרות מקוונת, דברי הגות ,תרבות וחברה .
לקריאת הכתבה המלאה על הספר לחצו על הקישור למלעלה.
* יורם יפרח-סופר, משורר, בוטניקאי וחוקר עצמאי.
גן הנבואה הינו ספר מחקר מרתק על התנ"ך, שיצא לאור זה עתה.
==============================================

ראיון ברדיו סול של מחבר בעקבות גן הנבואה:יפרח יורםחיפוש :
הסופר יפרח יורם מחבר בעקבות גן הנבואה פורס את האני מאמין שלו על נושא הפרשנות החזל"ית לתולדותיה על המקרא,החל מהפרשנים הראשונים ועד לפרשנים המודרניים ,ושם מאתגר אותם בפרשנות חדשנית ,שונה,ממנה גזר המחבר את עובדת קיומו של גן הנבואה ,גן השיוויון ,גן התיקון ,ואפילו האהבה אם תרצו.

נביא נולד... חוקר טבע ומיסטיקה יהודית, עובד בכיר בפקיד שומה גוש דן, בתחום פירוק חברות, מפתח תוכנות יישומיות ובוטניקאי במכון הוולקני לשעבר, מטיף לצדק חברתי ברוח הקבלה היהודית ומחפש את שורשי הנבואה בספר חדש!!! "בעקבות גֵן הנבואה" הוא ספרו החדש של יורם יפרח, פרשן וחוקר עצמאי של יהדות ותנ”ך.

בסרט "גברים בשחור 3", כמדומני, יש דמות של נביאה המצליחה לחזות אירועים עתידיים ורואה את כל אפשרויות הפעולה המתפצלות מרגע זמן נתון. אירוע עתידי יכול להתבטל אם בהווה תינקט פעולה שונה מהמתוכנן. יפרח יורם בספרו "בעקבות גן הנבואה" מגדיר בצורה דומה מהי נבואה לדעתו:

הפרסום יכלול תקצירים על היצירות שפורסמו או עומדות להתפרסם .הפניה בגוף הפרסום של חברת סקופר באשר לקנית הספר דרך האתר של המחבר .יכולה להתבצע בשלב זה דרך פניה למחבר באתר ,או "צור קשר "המחבר יצור קשר עם המעונינים לקנות והעברת הספר והתשלום תוסדר .עד להוספת מודול מובנה לביצוע רכישה ישירה.

 הורדת קבצים:לפי נושא:

 DOWLOAD FILES:

      פיתוח תוכנות 
        לחץ לכניסה 
על מנת להגיע לדף בו יוצגו מספר תוכנות שפותחו על ידי יפרח יורם .חלק מהתוכנות פועלות ,ואחרות 
נמצאות בשלבי פיתוח אחרונים  וניתנות להמכר כמות שהן עם ערכת פיתוח ומאסטר


    שורשים  ליפרח 
        כניסה לשורש    
לחיצה על "שורשים"תביא אתכם לדף בו יונח קובץ ניתן להורדה ,שהוא תוכנה לכל דבר. ומשמש כתוכנת עץ שורשים של משפחת יפרח, וכל מחותניה . בעזרת סיסמא תואמת ניתן להוריד את הקובץ למחשבכם, כולל קבצי  שירה תואמים . ולהפעילו בעזרת תוכנת POWER POINT של מיקרוסופטיפרח יורם

               נייד0545413138                     דוא"ל: felixo45@gmail.com

כול הזכויות שמורות ©
טואול בניית אתרי אינטרנט