לחץ לקבלת תקציר

  

  

 

בלוגים:


חיפוש :

האם הנסיך ויליאם צאצא של המלך ארתור ? »

4/3/2014
                             פרק שישי ואחרון לחקר מקור אגדות קמ-לוט
  האם אגדות קמלוט יחזרו לככב  עם תחילת התיקון.? 
הפרק השישי והאחרון בסדרת מאמרים המנסה לתת פתרון מתקבל על הדעת למקור האמין ביותר של אגדות קמ-לוט,יחשוף בעצם את המטרה הסופית של אגדות קמלוט ,מלבד הרצון של יוצרי האגדה ליצור מוטיבציה בין דרי האיים הבריטים העתיקים עובדי אלילים ותורות כישוף, להתחבר בקלות לדת החדשה  ,באמצעות סיפורי גבורה בשדות הקרב' תובלו אגדות קמלוט בסיפורי מוסר בסיסיים, אשר פותחו לכאורה על ידי לוחם עז נפש ומחוקק הומאני גדול 'הוא ארתור . אביא אזכורים קצרים מהפרקים הקודמים כדי לשמר את הרצף של עבודת המחקר שעשיתי עד כה .

משה היה הנביא הראשון והמרשים שצמחו מאז  מות יוסף בן יעקב 'אחרון הנביאים הפעילים,לפני שחשכת השעבוד האפילה על בני ישראל במצרים. אגדת חינוכו של משה לא באה אלא לרמוז לנו איך עלה במוחו הפתרון הגאוני בו נקט להגן על ייחודו של עם ישראל ותפקידו .עד שמשה התוודע לעצמו, הוא היה כולו הוויה גויית ,ולכן החשיבות העליונה אותה הוא ייחס להכללת כל גויי עולם במשימת התיקון שהוטלה על עם ישראל.כאן אנחנו מתקרבים לנקודת ההשקה הראשונה בין צמיחת דמותו של ארתור מקימה של תובנת קמלוט,ובין משה הנביא מקימה של תובנת שתים עשר השבטים .

כטענת אלו המאמינים בתיאוריית גן הנבואה, קבוצת ל"ו צדיקים של חוץ לארץ שהקים משה ויתרו,  ובמצוות משה ובניו ,היא אשר תתפתח לאותה קבוצה בעלת עוצמה אגדית  הם בני האחווה ,המכונים גם  הבונים החופשיים , שהיו אחראים  לכול אותה התפוצצות יצירתית  שהתרחשה בשלהי בית המקדש השני ,ובכתבים אלו החל לצוץ הניצוץ הראשון של אגדת קמלות וזאת כדי לספק לדת החדשה, אותה החלו להקים, היא הדת הנוצרית,את הבסיס האידיאולוגי אשר יעזור לה להתפשט כאש בשדה קוצים ובתוך זמן קצר יחסית למוטט את האידיאולוגיה האללית שעמדה בבסיס האימפריה הרומית . זרוע הנצרות היא  זרוע אחת מתוך שתיים,שפותחו  כדי להשלים בזמן הקצר ביותר , את הכנת האנושות כולה שלב התיקון הסופי..והכול מתכנס לתוך המשפט שסיים את השיעור הראשון"  כאשר משה ובניו כתבו   משניות לגויים".


בסופו של דבר המשיח הגואל אמור להגיע  לעולם מאיחוד הגן הראשי הנישא על ידי בני ישראל ומגן נקבי, הנישא על ידי זרם עתיק של בני ישראל, לויים, וכוהנים ,בני משה ,אשר הטמיעו לתוכם במשך 2000 שנים ,חלק נכבד מהאוכלוסייה הגויית  שהוכשרה לקחת חלק בתיקון הגדול ,מצאתי את הקשר ההיסטורי המחבר בין הפצת הנצרות בראשית דרכה ובין מי שעמד בראשה ,אשר הגיע לבריטניה בראש משלחת גדולה, האגדה מספרת על פי מצוותו הישירה של ישו . 

1.יוסף הארמאתי ,כמייסד הנצרות בבריטניה הקלטית.
2.יוסף הארמאתי ,כשומר הגביע הקדוש.אחת ה"אגדות" העיקריות סביב יוסף הארמאתי הינה בדבר היותו מייסד הנצרות באיים הבריטיים. אף שהייתה אמונה רבה באמיתותם של אגדות אלה בימי הביניים, היסטוריונים מודרניים מטילים ספקות רבים באשר לאמיתותן. ההיסטוריון טרטוליאן (155 - 222) כתב כי בריטניה הפכה נוצרית בזמנו, אולם לא כתב מי ניצר את תושבי המקום. אוסביוס (260 - 340), בישוף קיסריה כותב בספרו "Demonstratio Evangelica Bk. 3" כי היה שליח שניצר את האיים הבריטיים, וכך כותב גם סנט הילרי מפוטיירס (300 - 376) [1].

באחד המאמרים הקודמים ציינתי כי ארתור כגיבור תקופתי מזכיר בפועלו  גיבורים ממקור ח"זלי.שהשפיעו השפעה מכרעת על התפתחותה של האומה היהודית ישראלית  ,כאשר משה מספק את הכלים הרוחניים חוקתיים לגיבושה של חברה צודקת ,חומלת ,שוויונית ,ודוד המלך מספק את התשתית הממלכתית  לאומית לתוכה נוצקת חוקה זו, שלא היה צודק ממנה ,וכול התרבות האנושית והישגיה המדהימים  חבים לה חוב חיים ., 


אם נקבל ואפילו ברמת הטיעון בלבד,את התיאוריה שלי בדבר קיום קשר בין אגדות חז"ל, לצמיחתה של אגדת קמלוט והפצתה  בצורה יזומה בעידודם של מפיצי הנצרות בתחילת דרכה ,הדבר הראשון שיש לעשות הוא להיות ראשית צמוד לטקסט החז"לי, ועל פי התנהלותו יש לגזור את מהלכה של אגדת קמל-לוט.שלבים כאלו תוארו בקצרה בפרקים (בבלוגים) הקודמים.


מי שרוצה להיזכר בנקודות ההשקה ,אשר מצאתי על פי מחקרי, מוזמן לחזור לפרקים הקודמים .שם קישרתי  כול אזכור ממקור חזלי ,למופע זה או אחר המצוין באגדות קמלוט.
אגדות קמלוט מעולם לא גוועו, והתרבות הבריטית והנוצרית בכללותה הוציאה מידי פעם את  "מורשת הקרב" של אגדות ארתור מבין קפליה המאובקים של ההיסטוריה, כאשר נקלעה הנצרות בכללותה אך בעיקר האנגלית , למשבר זהות או הידרדרה לשפל מוסרי .


הלקח המוסרי שמלמדת אגדת קמלות נשאר חקוק בלב האנשים  ,דבר המלמד שהטקטיקה בה השתמשו מובילי ההתנצרות באיים הבריטיים בפרט ,הייתה מבריקה  ,מרגע שהראתה לבני אנוש שהעתיד טומן להם הבטחה רוחנית שיתרונותיה עולים, על כול כיבוש או עושר הנובע משעבוד הזולת החלש.עקרונות המוסר שהכתיב משה ויתרו בקודקס ,חלחל לאט אבל בבטחה   לתוך לבבות המתנצרים החדשים, ישנים ,עד כי הפך לתרבות מוסרית מפותחת, אותה הם מכנים הצויליזציה  היהודו-נוצרית .כלומר הם הפכו גאים במורשת מוסרים אותה לימדו הטקסטים היהודיים.


אנחנו מתקדמים בצעדי ענק אל צעדי הסיום של הסגה האנושית, כפי שהכתיבו אותה האבות והאימהות של היהדות , כאשר נתנו והקריבו את מה שהיה להם כדי לשמר ולשמור מרע מהות מוסרית אלוהית,שהייתה ארוזה באריזה הקומפקטית ביותר, שיכל הטבע החכם לספק ,והוא גן הנבואה  או כשמו היום גן המוסר העליון. 

הזכרתי במאמרים קודמים כי הרמז הראשון לכך שיש קשר בין אגדת קמלוט,זו המקורית לפחות ובין אגדות חז"ל  הוא השם  "קם-לוט" בכוונה הפרדתי בין המילים כדי להדגיש את השם לוט .ואמרתי שם כי לוט היה החוליה הראשית המקשרת בין עם ישראל לגויי העולם  ובשל כך הבריח  אותו אברהם אבינו מאור כשדים, עת ברח לארץ כנען מרודפו נמרוד, זה שרצה לנכס את גן הנבואה כדי ליצור צבא אימתני של נביאים לוחמים .רשמתי עשר  עקרונות  , עשרת העקרונות הללו ,בדומה ( להבדיל) לעשרת הדברות , היו תורת המבצעים שהוכנה על ידי ענף ל"ו צדיקים של חוץ לארץ ,(צאצאי בני משה),כפי שהסברתי בספרי "בעקבות גן הנבואה" .שם מוסבר גם  דרך ביצועם המבריק של  הניסים אשר יוחסו לישו או ישוע, הוא אשר מונה לעמוד בראש  פרויקט הנצרות.כלומר משה ובניו אחראים על המצאת הנצרות, ואף האסלאם, כדי להנחיל  למאמינים החדשים תורה סדורה מקוצרת זמן, אשר בעזרתה יעשו קפיצת דרך מעבודת אלילים קשה ,שעם ישראל הצליח להכריע ,אל האמונה באל אחד אותה החליט אברהם אבינו להנחיל לאנושות כולה ,כדרך לצרוף את האדם ולעשותו כשיר לתיקון עולם., אסכם בקצרה את אינוונטר הנתונים מהצד   היהודי-ישראלי, דרך אגדות חז"ל.


האגדות הקשורות סביב יוסף הארמתי, שליחו של ישו לניצור האיים הבריטיים ,מספרות שישו ציווה את יוסף לקחת איתו לתהליך ניצור זה 70 עוזרים נוסף על 12 עוזרים קרובים ,המספר הזה מעורר גם תמיהה וגם מחשבה, כי אנו היהודים מכירים היטב מספר זה ,זו לא הפעם הראשונה בה אנו נתקלים במספר 70.המספר רומז על מקור השליחים והמטרה שלהם בהאחדת שבעים אומות העולם עם 70 נפש שירדו בני ישראל מצרימה .מקורות נוספים למספר 70 .

יש את 70 השפות שנבללו בהם בני אדם שבנו את מגדל בבל.
יש את 70  הנפשות שירדו למצריים  ,ירידת בני ישראל. 
יש את 70 החכמים שבחר משה להקל עליו את מלאכת ההנהגה .
יש את 70 הפרים שהקריבו בבית המקדש בימי חול המועד סוכות לרווחת הגויים.
יש את  70 תמרים" שבני ישראל מצאו באילים אחר קריעת ים סוף.
יש את   "70 בנים יֹוצאי ירכו" של גדעון.
ועוד דוגמאות רבות .

מקובלים מוצאים את ההקבלה של 70 בני ישראל  ל 70 אומות  ראו למשל  מה אומר   המהר"ל בספרו "גבורות ה'" עמד על הזיקה בין ישראל לעמים, הנרמזת בשירה האזינו על "גבולות עמים", שהם כ"מספר בני ישראל". לדעתו יש חשיבות מיוחדת למספר 70, שהוא מספרו של "עם בני ישראל" בעת התהוותו במצרים ("בשבעים נפש ירדו אבותיך מצרימה"), שאז התחיל העימות בין ישראל לאומה המצרית הגדולה, המייצגת את 70 האומות.


מסתובבת  תיאורית קונספירציה כי מוצא בית המלוכה הבריטי הוא מהמלך ארתור ,תיאורית קונספירציה אחרת ,הקשורה לראשונה טוענת ,כי מוצא בית המלוכה הבריטי הוא ישירות מבית דוד . מקדמי  תיאוריות קונספירציה אלו ו ,באים מחוגים של בית המלוכה הבריטי ותומכיהם. 
שתי הטענות אלו נראות  נפרדות, אך קונספירטיבית ניתן לאחד ביניהם ,באמצעות התיאוריה הלא פחות קונספירטיבית שהבאתי לפניכם,היא  גן  הנבואה.תיאוריות קונספירטיביות נכנסות במקום בו נוצר חלל של חוסר רציפות היסטוריית בין אירועים חשובים  כמו למשל, חוסר הימצאותה של חוליה בשרשרת הסולם האבולוציוני שבסופו הופיע האדם החושב .העלתה את תיאורית הקונספירציה ,הנקראת "תיאורית הקוסמונאוט הקדמון".הטוענת כאילו התפתחותו השכלית המהירה של מין האדם ,שאין לה אח ורע בכול  המגוון העצום של עולם החי ,אפילו כאלו הקרובים למין האדם "ההומינואידים".מקורה מביקורים של גזע חייזרי קדום  בכדור הארץ והניסויים הגנטיים שעשו במין האדם.


כמו שהטבע אינו סובל חלל ריק ,כך הרציפות של הסיפורת ההיסטורית לא תסבול חלל ריק, 
בסיפור המעשה ,ותדאג למלא פער זה בסיפור ש בדרך כלל אין לו הוכחות ישירות ,אך הוכחות עקיפות יש למכביר,אך הרגל המוצקה עליה בכול זאת נשענת תורת הקונספירציה נמצאת בתוצאות האמפיריות בשטח הנובעות משאלות  "כאלו שנוהגים לשאול בזירת הפשע בשלבים הראשונים של החקירה "מי מרוויח מהסיפור, ואת מה הוא בא לשרת"  .


לטענה של בית המלוכה הבריטי יש לה הגיון עצום, לפחות כזה הנגזר מתיאורית המקור החזלי של אגדות קמלות .וההיגיון הולך ככה
1.אם השליחים שהגיעו לנצר את האי הבריטי סיפרו את אגדת קמלוט כאלגוריה הנגזרת מאגדות חז"ל,  על מנת להחדיר בקרב המאמינים החדשים, סוג של מוסר והתנהלות אנושים העולה בקנה אחד  עם עשר הדברות.

2.והמטרה הסופית להכין מהם מסה קריטית ,אשר ביחד עם הובלת העם הנבחר ישראל, יוליכו את מהלך תיקון העולם.

3.ואלו המוליכים את המהלך הזה ,הם צאצאים לזרוע חזקה ונבואית, היורדים ישירות מלוט 
   סבא רבא  רחוק של ציפורה אם הנביאים ,גרשום ואליעזר, ואביהם  הנביא משה רבנו .

4.ולוט הוא גם אבי, נצר המלוכה ,היורדת מדוד המלך ,והמשיח עצמו יורד מבית דוד .

5.ואותם צאצאי השליחים ירצו בוודאי להתברג כראשיה של קבוצה  השלטת, כדי להשגיח
   מקרוב על המהלך התקין של  התנהלות  תוכנית התיקון הגדולה .

6 אזי המסקנה הסבירה היא שאנחנו בני המלוכה העתיקה ביותר באיים הבריטיים .
   והננו במידה זו או אחרת, צאצאים ישירים של  אותם "ארתורים" השליחים, שהפכו בנתיים   למלכים  בפועל של האיים הבריטיים.

7.ולכן אנו משמרים בגנים שלנו קשרים ישירים ללוט המיוצג דרך אגדות קמלוט ,ומכאן אנחנו שייכים ויורדים גנטית מבית דוד ,ולכן לנו המלוכה לעולמי עד.

השכנוע הפנימי של בית המלוכה הבריטית, בדבר שייכותם הגנטית לבית דוד ממנה יגיע המשיח גררה אחריה מסקנה מתבקשת, הנהגת ברית מילה לילדים הזכרים של בית המלוכה כי יודעים הם גם יודעים כי אחד הכללים הנוקשים להתאמתו של אדם לנבואה היא חובת היותו נימול(עיין בספר בעקבות גן הנבואה).כאן המעגל נסגר, קבוצת אנשים מצאצאי בני משה ויתרו אמורים לשמר את גן הנבואה הנקבי בקרב הגויים ,אשר יוכנו בהליך של חינוך ארוך טווח ,להיות ראויים כבני אדם משופרים מוסרית, לקחת חלק בהליך תיקון עולם במלכות שדי.

ובית המלוכה הבריטי, מאמין שהוא אמור להיות שם בזכות, להמשיך להנהיג ולהוליד נביאים בבוא עת גאולה.לשמחתי, לתיאוריה זו בעלת מאפיינים קונספירטיביים, יש אסמכתאות  מפרסומים רבים ומגוונים, ובזכות זמינותו הבל תאמן של המידע באינטרנט ,אני מביא לפניכם שני מאמרים אותם תרגמתי ועיבדתי  המאוששים בצורה עקיפה אומנם את מה שטענתי לאורך ששת המאמרים המרכיבים את תיאורית מקורות חזליים של אגדות קמלוט.                          "בני ישראל הבריטים"   והמלכה ויקטוריה
לפני שאבי לפניכם את המאמר הבא אקדים ואומר שבאנגליה של שלהי המאה ה 19 קמה קבוצת אנשים הטוענת כי הבריטים הינם צאצאים קדמונים של בני 10 השבטים האבודים שהגיעו לאנגליה אחרי חורבן המקדש ,וקמו תנועות קונספירציה הטוענות כאילו בית המלוכה הבריטי מחזיק בעמדות אלו ,ואף הולכים מעבר לכך טוענות אותן תיאוריות כי בית המלוכה הבריטי מקפיד למול את הבנים הזכרים הנולדים .אותה תנועה קראה לעצמה "בני ישראל הבריטים".

 המאמר  שלפניכם  הוא תרגום שלי לטקסטים המופיעים  באתר  הבא בתוספת הערות מקומיות .
ג'ון וילסון , בנו המובטל של אורג בדים אירי כתב טקסט "שבני ישראל הבריטים" טענו שהינו  המסמך המכונן שלהם באשר  למקור הישראלי של הבריטים  . הוא  לא הזכיר את מצוות ברית מילה, אלא ביקש להראות כי הסקסונים הם צאצאי השבטים האבודים של ישראל דרך הסקיתים ,עמים מסוימים שמצאו את דרכם אל צפון מערב אירופה ( וילסון , 1840) . המקור הישראלי לארבע מהדורות שהופיעו בחייו של וילסון, מאמרים שהיו פופולארי יותר  בקרב המגזרים הפחות המשכילים של  הציבור , וריאציות ותוספות שהוספו לו במשך הזמן הפכו אותו  למסמך קנוני     אבל עדיין  הוא לא הזכיר שם כאילו  מקור בית המלוכה הבריטית הוא משושלת דוד המלך  הרעיון  כי המלוכה הבריטית הייתה איכשהו קשורה  ישירות לבית  דוד , לא הוצג  לפני   1860   באנגליה, חיבור שארית יהודה וישראל של אפרים  ,:שתי משפחות תחת ראש אחד  לשושלת הבריטית ,לא הוזכר  עד  1870.  עד  שהמיתוס תפס באופן  סופי, הוא פרסם  תרשימים  אשר היו  בסיס  לחקר שורשי המשפחה " .JC סטיבנס מציג מפות גנאלוגיות המחברות בין בית דוד ובית המלוכה  הבריטי (1877) . בנוסף  לעשרים ושבע זהויות ידועות  של האומה הבריטית עם שארית  ישראל על ידי ריצ'רד היינס (1871 ) , הטקסטים האלה עודדו   את היווצרותה של  קבוצת  " בריטיים בני ישראל "כתנועה מאורגנת, עם עלונים , משרדים, פגישות,וסניפים במדינות אנגלו אחרות , כולל ארצות הברית.


למרות שלתנועה הבריטו - ישראליות (BI ) היו די ממשיכים    במאה -19ותחילת המאה ה -20 הרי שהתנועה הייתה קבוצה שולית  , ואפילו במעמד  פחות מכובד מאשר זה שהיה  לסיינטולוגיה או למאמינים  בחטיפות על ידי חייזרים הנפוצות היום. התנועה זכתה לבוז מצד הממסד ,ואפילו הכנסייה האנגליקנית  (שבה המלך האנגלי הוא המנהיג  העליון ) פרסמה מספר גינויים על התנהלות זו הנתפסת  כשגויה  ואף מריחה מכפירה ( Goudge 1934 ) . כל זה לא מנע את המשך קיומו  הפופולארי ביותר של מיתוס ברית המילה והטיעון  המרכזי שלו הטוען  כי  אף  המלכה ויקטוריה המירה את אמונתה לתפיסת  ה -BI  ובמיוחד לאמונה שבית המלוכה הבריטי מקורו בבית דוד  , ועוד יותר שהיא הורתה לימול את כול בניה  , החל  מ אדוארד השביעי (נולד 1841) .


לטענת המתנגדים הדוחים טענות אלו ,הנתפסות על ידיהם כטענות קונספירטיביות.  קיים מחסור בולט של עדויות לכך שהמלכה ויקטוריה אי פעם דבקה בכל צורה של בריטיות  ישראליות . למרות שהיא כתבה כ -2,500 מילות ביום ביומניה לאורך כל חייה הבוגרים, מפיצי  הסיפור לא הצליחו להנפיק משפט אחד מיומנים אלו אשר יתמוך  בטענותיהם. העובדה שאחד מנכדותיה הרבות, נסיכת אליס , רוזנת של את'לון , הסכימה להיות פטרון של הארגון העיקרי  BI,  כאשר הוא אוחד בשנת  ,1920 אינה אומרת  דבר על השקפותיה האמיתיות של ויקטוריה. באותו הזמן התנועה "בריטו ישראליות" הייתה  קשורה עם מגוון של תנועות אחדות ברחבי האימפריה , כולל קיסרי פדרציה שעשו  מאמצים להדק  קשרים בין בריטניה וארצות הברית , תנועות שרבות מהן  תמכו  בעליונות הגזע הלבן  דבר שהדיף יותר מאשר ניחוח אנטישמי ( פרפיט , 2002).אין ראיות לכך שאדוארד השביעי או אחיו הצעירים היו נימולים כתינוקות, או בכל עת בהמשך חייהם.לטענת המתנגדים בתיאוריה המועלת כי  למרות שהטקסט המכונן של וילסון פורסם קרוב ללידתו של אדוארד , יש שלושה טיעונים  חד משמעיים הבאים להפריך קשר בין כול האירועים לעיל  :

" התיאוריה " של וילסון נשענה על ההנחה כי " עם ישראל " היא החברה המאכלסת את צפון אירופה לא היו כלל יהודים (שאותם הוא מזהה " עם יהודה " ) , אבל היו  גויים, שלא חיו על פי  מצוות היהודים . זו הייתה  תיאוריה גזעית לא תרבותית  . בהתאם לכך, זה היה לא הגיוני עבור אירופאים לאמץ את ברית המילה, משום שזה היה מחייב אותם לא לאכול חזיר,  ולא לעבוד בשבת.


לטענתם וילסון לא הזכיר כלל , ולא אמר  דבר על שושלת בית דוד והקשר שלו לבית המלוכה עד המהדורה החמישית , שפורסמה לאחר מותו בשנת 1876 . רעיון זה שהוצג בספרו של גלובר, לא פורסם עד 20 שנים לאחר לידתו של אדוארד , והפך לטקסט עיקרי  של ה  BI בעשורים שלאחר מכן. במילים אחרות, הם טוענים , גם אם ויקטוריה אחזה  בטיעון  כי היא הייתה צאצא של דוד המלך , היה זה הרבה אחרי שנות הפוריות שלה כאשר ילדיה גדלו, והיו מעבר להשפעתה  כלומר לא הייתה יכולה לבצע בהם ברית מילה .


לבסוף, טוענים המתנגדים ישנו הגורם המכריע והוא הגורם  המדעי רפואי  והיא   ההמופיליה שיוצרי המיתוסים התעלמו ממנה לחלוטין. ויקטוריה הייתה נשאית של הגן הקטלני ( פוטסופוטס , 1995) ,ובנה הרביעי ואחרון ( ליאופולד , שנולד 1853) היה  חולה בהמופיליה . אבל מכיוון שזה לא התגלה עד 1858 או  59 , כשהיה כבר בן 5 או 6 , הוא בבירור לא היה יכול להיות נימול בינקותו  , ואם הוא היה ,מחלת ההומופילה הייתה צצה ואז לא היה ניתן להסתיר את הברית וזה לא קרה. נוסף לכך , אם ליאופולד לא נימול זה מאוד לא סביר שכל האחים שלו היו .טיעון זה נשמע כטיעון לא רציני משום שחולי המופיליה לא תמיד מתו כתוצאה מפציעה והיו שיטות לעצור את שטף הדם .וכן, הם היו מודעים למחלה זו, עובדה שבן הצאר הרוסי שהיה חולה באותה מחלה, טופל תקופה ארוכה בידי רספוטין האיום .
זה שלאופולד היה חולה במחלה לא אומר ששאר האחים היו חולים, ואנו יודעים שלא היו ואם מנהג הברית מילה במשפחת המלוכה היה  כן מושרש מטעמים אמוניים היסטוריים, הם היו יודעים את מי למול ואת מי לא .


המתנגדים לתיאורית הקשר המועלית לעיל מגיעים למסקנה תמוהה שלא תמיד עומדת בקריטריונים של המתודה המדעית שהיא לדעתם " הבלתי נמנעת" והיא שויקטוריה לא קשורה למיתוס הקושר את  בית דוד למשפחת המלוכה , וכן שהיא כלל ולא מלה את בניה . וממשיכים לטעון כי למרות הכול ידוע כי פרופסורים מהמניין באוניברסיטאות מובילות ממשיכים לאחוז ולהפיץ מיתום זה ,וזה רק מראה כיצד דם בכלל  ובעיקר דם מלכותי מיצרים נרטיבים. למרות שמוריס מציג את הסיפור כעובדה קיימת  ,לטענתם  כשנשאל מהו המקור הראשוני לסיפור זה הוא ענה  , "אני מצטער לומר שאין בידי  פרטים  מדויקים  " ( ב  מוריס, תקשורת אישית , 2 באוגוסט , 2013c ) .וכדי לערער את תפיסת עולמו הם מנסים לטעון שכול העניין מתרכז סביב תפיסתו הידועה והיא כי מוריס מוביל תנועה של מילת תינוקות שגרתית כנוהל  ביו רפואי הכרחי למאה ה -21 , " ובכך שניתן היה לצפות שיהיו לו אינטרס  מסוים בהפצת דעתו זו  ( פריש , 2012 ; מוריס , 2007 ) . הם מציינים כי טענותיו של גולדמן מדגישות אמנם את היתרון הבריאותי של ברית המילה, אך מעולם לא טען שיש בהם גורם רפואי ששכרו  היא אריכות ימים .


ניסיונות הטיוח כפי שבאים לידי ביטוי באסופת מאמרים זו רק מדגישה שאין עשן בלי אש
אמרה ישנה שמידי פעם שולפים אותה ,מנערים ממנה את האבק, והיא שוב  שמישה כחדשה.

מאמר נוסף , המאושש את תיאורית קמלוט מהיבט אחר
האם הנסיך ויליאם צאצא של המלך ארתור ? »
האם משפחת המלוכה הבריטית צאצא המלך ארתור ?
בעוד  החתונה המלכותית של הנסיך ויליאם עם ארוסתו קייט מידלטון. הולכת וקרבה, נוצר  עניין  לברר  את טענת  משפחת המלוכה הבריטית כי  מוצאה מהמלך ארתור . טענות אלו מרוכזות  בפרק  " ארתור ומשפחת המלוכה האנגלית" .
בעבר היו לא מעט קבוצות  שניסו לטעון כי מוצאם מהמלך ארתור , בין הבולטים והעקשנים שביניהם  היו מלכי  אנגליה. חוקרים טוענים  , שקיים סיכוי קטן שמי  מילדיו של המלך ארתור האריך ימים אחריו ושני הנכדים שהיו לו נרצחו על ידי קונסטנטינוס. שני נכדים אלו היו יכולים להיות מבוגרים מספיק כדי להעמיד צאצאים  משלהם לפני שהם מתו , אך תיאוריה זו היא רק השערה משום שברוב הכרוניקות הידועות הדמויות המככבות  באגדות  לא מותירים יורשים  . לכן, ספק רב אם היו למלך ארתור צאצאים שחיו מעבר למאה השישית . עם זאת,משפחת המלוכה של אנגליה טענה , לפחות משחר  ימיו של בית המלוכה הבריטי , שהם צאצאיהם של המלך ארתור .


בתקופת שלטונם של המלכים הסקסונים  באנגליה, מהמאה השישית עד 1066, אין מלך ידוע הטוען  שהוא צאצא ישיר של  ארתור. הרעיון הפך פופולארי רק מתקופת הפלישה הנורמנית, וגם אז ניתן ליחס זאת  לפופולאריות הרבה לה זכה  ג'פרי, בפרסומיו  על     התקופה הנורמנית  ( (Monmouthשל מלכי בריטניה, שהופיעו סביב 1136. כרוניקה זו של ג'פרי החזיקה מעמד  עד  המלך Cadwallader , אשר מת ככול הנראה  סביב 689 ( 289 ) . ישנם   כיום  צאצאים חיים של Cadwallader  , אך הוא אינו צאצא  של המלך ארתור ; ואומרים החוקרים שלא ניתן לאתר  אב קדמון למשפחת המלוכה הנוכחית של בריטניה (אם כי המחקר מצביע על ה-DNA רוב הסיכויים הם שהוא חלק מטענותיו של  ג'פרי)  אם כי יש נבואות  שונות לכאורה, למועד יציאתו מחדש לאוויר העולם של קשר זה  , אך אף אחת מנבואות אלה אינה  בהכרח רומזת , שצאצאיו של ארתור עתידים למלוך על אנגליה., לא מתקבל  על הדעת  כי בני בית המלוכה הבריטי יכלו לטעון על שיוכם לשושלת המלך ארתור .


הפופולאריות של ספרו של ג'פרי ,עודדה את חזרתם של  הסיפורים על המלך ארתור וגרמה לכך , שהעמים האנגלו סקסונים  הכובשים  מאמינים, כי המלך ארתור עומד  לחזור כדי להציל אותם ,אמונה שאולי נראית מוזרה, שכן האנגלוסקסים במקורם היו  אויביו של ארתור  עם זאת , עד  המאה השתים עשרה , דם קלטי  היה כל כך מעורבב בדם אנגלו סקסי עד,  כי כמעט אף אחד באנגליה לא יכול לטעון שהמלך ארתור מלך ישירות על אבותיהם . .


יתכן כי האמונה שהמלך ארתור עשוי לחזור ,אולי היא שהגבירה את חששו המתגבר של המלך   הנרי השני מחוסר המנוחה של העם הכבוש בתקופתו .,ויתכן שזו הסיבה העיקרית לכך  שהוא ביים את מציאת גופתו של ארתור בפסטיבל גלסטונברי . כדי לתת לגיטימציה להמשך הכיבוש   ,משפחת המלוכה החליטה שצעד זה דרוש,  כדי להוכיח קבל עם ועדה שהם היו היורשים החוקיים לכס המלוכה של כל בריטניה, עכב  מוצאם הישיר מהמלך ארתור או לפחות מתייחסים אליו משפחתית.


אבותיו של המלך הנרי השני כללו את רוזני אנז'ו ; הוא טוען לקרבה ל  ויליאם הכובש דרך אמו , ואילו אביו הוא שהיה לרוזן אנז'ו . עם זאת, סבא וסבתא רבא של ויליאם הכובש כולל  בתו של בית אנז'ו ודוכס בריטני , יתכן ששניהם יכולים לטעון  כי מוצאם  מימי המלך ארתור . השושלת האבהית של ויליאם הכובש, מדוכסי נורמנדי, קשורים  למוצא סקנדינבי ויקינג שהתיישבו בנורמנדי ב800s . בית אנז'ו יכול לקבוע יחוס  ל Tertulle , רוזן אנז'ו (נולד כ 821  ואשתו Petronilla , רוזנת אנז'ו (נולדה כ 825 ) , הייתה   נכדתו של קיסר האימפריה הרומית, הקדוש קארל הגדול ( קובץ אב ) . עם זאת,בית אנז'ו יצטרך להוכיח  קשר  לאבותיו, שלוש מאות שנים לאחור לפחות ,כדי שטענתם כי הם משויכים לארתור המלך  תתקבל,וזה כנראה כבר לא ניתן לבצע, בשל מחסורן של מפות גנאלוגיות תקפות.


 
למרות רופפתן של טענות אלו  ,שושלות פלנטג'נט, וטיודור לא נלאים מניסיונותיהם  להמציא הוכחות הקושרות אותן ישירות,  לשושלת המלך ארתור  , ולכן עד היום, שמות  הנסיכים  צ'ארלס ונסיך ויליאם ,(שמותיהם האמצעיים) כוללים את השם ארתור  ....

עד כאן לשון המאמר השני בו טוען בית המלוכה הבריטי ,על  היותו צאצא ישיר לארתור המלך

 מפיצי רעיון הניצור המהיר כמעט הצליחו לסיים במועד את הכנת הגויים לקראת מועד התיקון .אך מתנגדי התיקון, התאוששו מהר ממה שאפשר היה לצפות ,ובעזרת השתלטות מהירה על מוקדי הכוח של הכנסייה גרמו לעיכוב של מאות  שנים,בהתפתחות הרוחנית של אירופה ,  בהכניסם אותה להקפאה רוחנית עמוקה הנקראת "חשכת ימי הביניים" .לא לחינם משויכים כול גדולי המדענים והאומנים של שלהי התקופה ,למבשריה של תקופת התחייה , היא הרנסנס .לחברים בבונים החופשיים ,הקבוצה שהוליכה את פרויקט הניצור הגדול .
השלב השלישי של חשכת ימי הבנים  הם  ימי הביניים הגותיים – ממגפת הדבר (המוות השחור) בשנת 1350 ועד לסוף ימי הביניים ב-1492.שלב גילוי אמריקה .החל את תהליך התרופפות שלטון מתנגדי התיקון ,ששלטו על מרכז הנצרות שאז התרכזו בוותיקן .


הופעתה  של מחלת הדבר או המוות השחור במועד כה קריטי של שלטון הכנסייה האכזר אינו מקרי כלל, לדעתי  היה מי שחולל את ההשמדה הזו של מיליוני אנשים חפים מפשע , האם היתה זו הכנסיה עצמה או עוזריה האנטישמים ,או מתנגדיה של הכנסיה ,כדי להסיט נגדה ??,ולא לחינם נחשבה התקופה שאחרי ההתאוששות, כתחילתו של הרנסאנס , תאורית הפצת מחלת הדבר במכוון  הולעתה עוד בתקופה בה השתוללה מגפת הדבר אלא , שהיו מי שהעלו אותה כנגד היהודים  והם הגיעו מקרב הזרמים הנוצריים  הקיצוניים שהונהגו על ידי הכנסיה הקטולית .


לסיום אציין שאותה מלחמת חורמה ,המתנהלת במסתרים בין אלו המקדמים את רעיון תיקון העולם ,ואלו המתנגדים לו ומסתתרים מאחורי טיעונים לכאורה  אנושיים חומלים ,כמו איסור שחיטה כשרה,איסור עריכת ברית מילה,הובלת תנועה בינלאומית ממומנת היטב לעשות דה לגיטימציה של מדינת ישראל .מכחישי שואה,ושורה של ארגונים פסבדו אנושיים, החוקרים מעשה עוולה ופשעי מלחמה הזויים, שעושה לכאורה ישראל , לעיתים בעזרתם של יהודים וישראלים. מוליכי שולל, ומולכים שולל .עושים זאת במטרה אחת , להוציא מבין הצללים ולחשוף את אותה ליבה חמקמקה המחויבת טוטלית להגן על נשאי הגן הקדוש כדי להנחית עליה מכת מוות.


 חשיפה שכזו אכן תתרחש בבוא היום, אבל את המועד והמקום המדויקים יקבעו בני האחווה, הם ורק הם בלבד. לשם כך הם יעשו שימוש באותו גורם שכל כך מפחיד את הקבוצה הקטלנית המחויבת להשמדת ישראל, והיא הנבואה עצמה.גוף כה עתיק ומנוסה כמו הבניה החופשית, השולט שליטה מוחלטת בכל שיטות ההטעיה ההונאה וההסוואה לא ניתן להבסה בנקל. יכולת הניבוי הנתונה לו מאפשרת לו להכין ולרקום בעוד מועד את תכניות ההונאה הבאות, ולרוב בהצלחה מרשימה.


תפקידה של הבניה החופשית טרם תם. עם התקרבות שעת הכושר, וזו מתקרבת במהירות הולכת וגוברת. הגורמים המעורבים בחיסול גן הנבואה מנחיתים את מהלומותיהם ביתר שאת, והבניה החופשית מכה בחזרה במלוא העוצמה.    זו תחזיתי,וזו נבואתי !!!
כל הזכויות שמורות ליפרח יורם :©©

אני מבקש מהקוראים שישתפו אותנו בתובנותיהם בפורום:

 

 הורדת קבצים:לפי נושא:

 DOWLOAD FILES:

      פיתוח תוכנות 
        לחץ לכניסה 
על מנת להגיע לדף בו יוצגו מספר תוכנות שפותחו על ידי יפרח יורם .חלק מהתוכנות פועלות ,ואחרות 
נמצאות בשלבי פיתוח אחרונים  וניתנות להמכר כמות שהן עם ערכת פיתוח ומאסטר


    שורשים  ליפרח 
        כניסה לשורש    
לחיצה על "שורשים"תביא אתכם לדף בו יונח קובץ ניתן להורדה ,שהוא תוכנה לכל דבר. ומשמש כתוכנת עץ שורשים של משפחת יפרח, וכל מחותניה . בעזרת סיסמא תואמת ניתן להוריד את הקובץ למחשבכם, כולל קבצי  שירה תואמים . ולהפעילו בעזרת תוכנת POWER POINT של מיקרוסופטיפרח יורם

               נייד0545413138                     דוא"ל: felixo45@gmail.com

כול הזכויות שמורות ©
טואול בניית אתרי אינטרנט