לחץ לקבלת תקציר

  

  

 

תוכנות למכירה:מכירת תוכנות :


חיפוש :

פרוקית ,תוכנה לניהול תיקים עבור מס הכנסה,עורכי דין ,וראה חשבון.

5/2/2014

תוכנת פרוקית :לניהול תיקים 

התוכנה פרוקית פותחה על ידי :יפרח יורם ,הנה תוכנה שפותחה עבור מס הכנסה שהיה המעסיק שלי עד שיצאתי לפנסיה.היא פותחה בזמני 
החופשי.ולכן כל הזכויות עליה שייכם לי בלבד. התוכנה פותחה כך שתתאים לדרישות מס הכנסה .באשר לתיקים הנמצאים בהליכי פירוק או בעלי מניות הנמצאים בהליך של פשיטת רגל . התוכנה יודעת להתריע על מועדי בתי משפט ישיבות בכנ"ר (כונס הנכסים  ברשמי) רישום פרוטוקולים מישיבות . מלבד הטיפול השומתי במודול הפירוק התוכנה יודעת לעבוד על תיקים רגילים ,הן מאספקת חוק מס הכנסה על כול מרכיביו ףוכן ניתן לעבוד עם התוכנה במשרדי עורי דין , ורואה חשבון בעיקר....התוכנה יודעת לתגמל את האנשים העובדים בענפים  אותם התוכנה מכסה על פי חישובי פרמיה או כל תגמול אחר .התוכנה יודעת להפיק טפסים שונים על פי דרישות מס הכנסה ,וניתן להפיק בעזרתה כול סוג של טופס על ידי מחולל טפסים מובנה.

ניתן לשלוף נתונים ,על פי חתכים מורכבים ,על פי כל פרופיל נדרש
התוכנה פרוקית נקראת כך משום שהשימוש העיקרי שנעשה בה היה בעיקר  בתיקים שהיו בפירוק ,אך כפי שהזכרתי התוכנה יכולה להקרא ,ניהולית,כנרית,וכל שם אחר הנובע מהמטלה אותה אתם רוצים שהתוכנה תשלים.

התוכנה אינה דורשת עדכונים ,ואפשר לראות בה תוכנת מדף לכל דבר וענין,התוכנה יודעת לעבוד ברשת, בריבוי משתמשים ,הכניסה  לעבודה דורשת סיסמא תקפה,מנהל הרשת יכול בכול רגע נתון לראות מה עושה כל משתמש קצה ואם יש צורך אף להורידו מהעבודה על התוכנה ,לבטל את קוד הכניסה שלו ,ולהוסיף אחרים ללא הגבלה .
ניתן  לקבל הדגמה בבית העסק.

לקניית התוכנה :נא לפנות  ל יפרח יורם 
טלפון 0545413138

כל הזכויות שמורות ליפרח יורם:©

..

 הורדת קבצים:לפי נושא:

 DOWLOAD FILES:

      פיתוח תוכנות 
        לחץ לכניסה 
על מנת להגיע לדף בו יוצגו מספר תוכנות שפותחו על ידי יפרח יורם .חלק מהתוכנות פועלות ,ואחרות 
נמצאות בשלבי פיתוח אחרונים  וניתנות להמכר כמות שהן עם ערכת פיתוח ומאסטר


    שורשים  ליפרח 
        כניסה לשורש    
לחיצה על "שורשים"תביא אתכם לדף בו יונח קובץ ניתן להורדה ,שהוא תוכנה לכל דבר. ומשמש כתוכנת עץ שורשים של משפחת יפרח, וכל מחותניה . בעזרת סיסמא תואמת ניתן להוריד את הקובץ למחשבכם, כולל קבצי  שירה תואמים . ולהפעילו בעזרת תוכנת POWER POINT של מיקרוסופטיפרח יורם

               נייד0545413138                     דוא"ל: felixo45@gmail.com

כול הזכויות שמורות ©
טואול בניית אתרי אינטרנט