לחץ לקבלת תקציר

  

  

 

ברוכים הבאים:


הגעתם לאתר של יפרח יורם ,מחברם של ספרי  "הטרילוגיה על גן הנבואה ",ואת ספר השירה  "שולית הקוסם", שירה שנכתבה בתובנה ייחודית  לה אני קורא שירת התובנות .ומהיותה כזו היא מיצגת תחום רחב שניתן להגדירו  כ "כתיבה ערומה"
ציטוטים נרחבים מיצירה זו שימשו כמבוא "לטרילוגיה על גן הנבואה" .וכן חיבר את הספר "ויהי -עור".
ספר המדריך בצורה מקצועית הכנת מרשמים עובדים מצמחים הספר נקרא גם "יופי מהטבע" ההקשר הסמנטי אור -עור ,הינו המצאה של יפרח יורם ,כתב העט אשר מסרתי  ללקטורית ההוצאה לאור של ידיעות אחרונות נשא את השם "ויהי-עור" ,ההדגשה נעשתה עקב השימוש הנפוץ מאד ברשת של שם זה ,בכול נושא גם כזה שאינו קשור לעור.בסופו של דבר הספר יצא בהוצאה אחרת.

יפרח יורם,שלח את ידו בתכנות מחשבים וסמרטפונים.זה מוכיח שגבולה של התודעה יכול לנבוע רק מאיתנו.  

דבר זה מלמד אותנו שבחיים הכול בא מדבר אחד, ומשלמות אחת החוזרים בבוא זמנם אל אותו מקור ממנו הם נבעו .אין דבר הבא לעולם בטרם עת ואין דבר ההולך בטרם נקרא .אנו חיים בתקופה מלהיבה ומפחידה ,אימי ז"ל נהגה לספר לנו ששמעה מקובלים אומרים על תקופה זו  ,"אוי למי שנכח, ואוי למי שנעדר".תקופה,אשר  נחזתה על ידי כל התורות העוסקות בתורת הנסתר .
האסטרולוגים מדברים על תקופת הדלי ,הקבלה מדברת על חוכמת האלף השישי, בה יזכו כול דרי עולם ביכולות רוחניות חריגות עד כי הרמב"ם אומר, שהנבואה תינתן לכול עם ישראל
וְהָיָה אַחֲרֵי כֵן אֶשְׁפּוֹךְ אֶת רוּחִי עַל כָּל בָּשָׂר וְנִבְּאוּ בְּנֵיכֶם וּבְנוֹתֵיכֶם זִקְנֵיכֶם חֲלֹמוֹת יַחֲלֹמוּן בַּחוּרֵיכֶם חֶזְיֹנוֹת יִרְאוּ(יואל  פרק ג')
.נביאים מרחיקים לכת ואומרים ,שהנבואה תינתן לכול בני האנוש.


אף אנשי הרוח ,חסידיה של החילוניות האפלטונית האקזיסטנציאליסטית, שניהלה את העולם  מעל אלפיים שנים ,נכנעים לרוחות השינוי העזות המנשבות מעל תקופתנו. וחסידיה ,חשים את שר ההיסטוריה מתדפק על שערי תובנותיהם ,ואומר להם "הגיע זמן תיקון ". והם מכנים תקופה זו," העת החדשה " או " THE NEW AGE"  וכבר הכתירו אותה כתקופת "תיקון עולם במלכות שדי".תקראו את הספר "בעקבות גן הנבואה" ,ושם תתבהר לכם התמונה כולה .ואם תשכילו בזהירות להתקין תובנות מקריאה בין השתין ,תלמדו שם ,איך להתכונן רוחנית לתקופה המתרגשת עלינו לטוב ולרע.

למעונינים לקנות את הספר , יש ליצור קשר עם המחבר דרך  כפתור "צור קשר" או ישירות "למייל "  האישי של המחבר בתחתית עמוד הבית .

הגולשים מתבקשים לשתף את יתר הגולשים בתובנות שהפיקו מהאתר  ,בדף הפורום.
למשפחת יפרח בלבד ,יש אפשרות להוריד את תוכנת השורשים של המשפחות הקשורות

 הורדת קבצים:לפי נושא:

 DOWLOAD FILES:

      פיתוח תוכנות 
        לחץ לכניסה 
על מנת להגיע לדף בו יוצגו מספר תוכנות שפותחו על ידי יפרח יורם .חלק מהתוכנות פועלות ,ואחרות 
נמצאות בשלבי פיתוח אחרונים  וניתנות להמכר כמות שהן עם ערכת פיתוח ומאסטר


    שורשים  ליפרח 
        כניסה לשורש    
לחיצה על "שורשים"תביא אתכם לדף בו יונח קובץ ניתן להורדה ,שהוא תוכנה לכל דבר. ומשמש כתוכנת עץ שורשים של משפחת יפרח, וכל מחותניה . בעזרת סיסמא תואמת ניתן להוריד את הקובץ למחשבכם, כולל קבצי  שירה תואמים . ולהפעילו בעזרת תוכנת POWER POINT של מיקרוסופטיפרח יורם

               נייד0545413138                     דוא"ל: felixo45@gmail.com

כול הזכויות שמורות ©
טואול בניית אתרי אינטרנט