לחץ לקבלת תקציר

  

  

 

אודות המחבר:

יפרח יורם, יליד קזבלנקה, שבמרוקו.
בשנת 1956 בהיותו בן תשע עלה לישראל לעיירת הפיתוח שדרות. סיים את בית הספר החקלאי כפר סילבר. את שירותו הצבאי עשה בגולני, נפצע במלחמת ששת הימים בכיבוש רצועת עזה. בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים באגרונומיה ,עם התמחות בצמחי מרפא. 

עבד כעוזר מחקר במכון וולקני לחקר החקלאות, וכשלושים וחמש שנים במשרד האוצר. ספר הביכורים שלו בעקבות גן הנבואה, הינו פרי מחקר מעמיק במקורות היהודיים, ובהיסטוריה האנושית שהעסיק את מחברו למעלה מחמש עשרה שנים, עם זאת תחילתו בחוויית חיבור טרנסנדנטלית ליישות רוחנית בדמות הרב מסעוד יפרח, סבו של המחבר. 

המחבר שלח את ידו גם בכתיבת  שירה, וספר הביכורים האמיתי שלו הוא חוברת שירה בשם "שוליית הקוסם"בו כתובה שירהמזןמיוחד  ספר נוסף "ויהי-עור" (הספר  נקרא גם יופי מהטבע ועדיין לא הודפס ) נכתב על ידי המחבר, והוא מהוה סיכום של תקופת השתלמותו בצמחי רפואה במסגרת מכון ולקני לחקר החקלאות. ,השם ויהי עור  הומצא על ידי יפרח יורם לפני כ 18 שנים ,כתב עט בשם זה הוגש להערכה ללקטורית של הוצאת הספרים של ידיעות אחרונות אושר אך בשל מגבלות תקציביות הוצאת הספר לאור נדחתה ,הדגשה זו נעשית משום  שמאז ,עשו גורמים שונים שימוש בשם מוצלח זה במרחבי הרשת בכול נושא וענין ,גם אם אין לו קשר למילה "עור" . הספר עוסק בטיפוח הגוף  לחלקיו השונים, גברים, ונשים כאחת, בעזרת צמחי מרפא בלבד, כאשר הכנת התכשירים נעשית כולה על ידי המשתמש ,והכול בשפה פשוטה מובנת לכול .

המחבר שקד לפתח פרקטיקה מיוחדת ,העוזרת לאדם לשלוט בתובנותיו,
ולפתחם. מעתה אין צורך יותר לחכות עד שהתובנה תואיל להתגלות ,אתם תלמדו איך לזמן אותה כמעט בכל עת.בעזרת הגישה המתוארת לעיל  נכתב הספר בעקבות גן הנבואה. תובנות נוספות שהתגלו למחבר בתחומים שונים, במהלך כתיבת הספר  ,מועלים לדיון באתר זה בצורת בלוגים ,או בסדרת מאמרים עוקבים בדף הקרוי"העצמות" (התעצמות ).

מאז החל המחבר לכתוב את ספרו "בעקבות גן הנובאה", לכד אותו תחום מלהיב 
ומרגש ."פתרונן של תעלומות היסטוריות",חלקן המכריע של תעלומות אלו ,דורשות פתרון בעזרת חשיבה מקורית, ויצירתית ,המושגת על ידי הזדקקות ליכולות רוחניות 
שלא תמיד  עולים  בקנה אחד  עם יכולת חשיבה קלאסית ,ורובה המכריע  מושג "בחשיבה מחוץ לקופסא" .באתר תמצאו ניסיון להתמודד בעזרת אותו סוג חשיבה עם תעלומת "אגדות ארתור"ומקורותיהם, וכן נעשה ניסיון למצא הסבר מדעי לשתי מכות מצרים האחרונות ,מכת חושך,ומכת בכורות.שחז"ל אומרים עליהם שבניגוד לשאר 8 המכות אשר בהן עדיין ניתן למצא תובנה של רציפות לוגית ,שתי מכות אלו אין בהם לכאורה שום היגיון, לא בדרך שהן נעשו ,ולא בצורך להפעילן ,אני אנסה להתמודד עם אתגר אדיר ממדים זה ,שחז"ל מודים כי נכשלו למצא לו הסבר ,מתקבל על הדעת .

הגולשים באתר מתבקשים להביע את תובנותיהם בפורום ,על ידי הלהטת דיון מפרה ,נצא כולנו נשכרים אינטלקטואלית ,ואולי לא רק ..........

 

 הורדת קבצים:לפי נושא:

 DOWLOAD FILES:

      פיתוח תוכנות 
        לחץ לכניסה 
על מנת להגיע לדף בו יוצגו מספר תוכנות שפותחו על ידי יפרח יורם .חלק מהתוכנות פועלות ,ואחרות 
נמצאות בשלבי פיתוח אחרונים  וניתנות להמכר כמות שהן עם ערכת פיתוח ומאסטר


    שורשים  ליפרח 
        כניסה לשורש    
לחיצה על "שורשים"תביא אתכם לדף בו יונח קובץ ניתן להורדה ,שהוא תוכנה לכל דבר. ומשמש כתוכנת עץ שורשים של משפחת יפרח, וכל מחותניה . בעזרת סיסמא תואמת ניתן להוריד את הקובץ למחשבכם, כולל קבצי  שירה תואמים . ולהפעילו בעזרת תוכנת POWER POINT של מיקרוסופטיפרח יורם

               נייד0545413138                     דוא"ל: felixo45@gmail.com

כול הזכויות שמורות ©
טואול בניית אתרי אינטרנט