לחץ לקבלת תקציר

  

  

 

תוכנות למכירה: בוטניקון 

מפתח תוכנות בשפת ויזואל בסיק, עבור מערכת ההפעלה וינדוס, ועבור סמרטפונים. מותאמים , מערכות הפעלה ,בחלקן על סמרטפונים אחרות על מחשבי שולחן.

נתחיל ב
תוכנה בוטניקון:בוטניקון ניחשתם, נגזר מהמילה בוטניקה ,וניחשתם שנית ,היא פותחה עקב העיסוק שלי באגרונומיה ,מקצוע אותו למדתי לתואר ראשון באוניברסיטה העברית,.

 
תוכנה מדהימה בהיקף אותו היא אמורה לבצע.  .התוכנה  נועדה לרוץ על מחשבי כף יד או סמרטפונים כולל  כל ההיבטים הבוטניים  עד לרמה  מקצועית.בבסיסה היא מגדיר צמחים  ממוחשב, על מסדי נתונים ישראלים , ובין לאומיים הניתנים ,
להורדה מהאינטרנט ,לפי המדינה בה מעוניינים, ההורדה כרוכה בתשלום.
מסד הנתונים פועל על אלגוריתם  מתוחכם, המוביל אותך צעד אחר צעד עד להגדרה סופית של הצמח, ההגדרה  היא כמעט אוטומטית .ניתן לקבל פירוט בוטני של כל צמח שהוגדר. לתוכנה יש שימוש צבאי ,גם אזרחי ,מצויינת למי שמרבה לטייל  באזורים גבוליים מבחינת הביטחון האישי.שימוש צבאי הישרדותי , המאפשר מיקום  גי. פי .אס ,  G.P.S  אשר על פי המיקום יקבע את האזור הגיאובוטני אוטומאטית , עם מיקום המצביע על מקורות מים ,וצמחים אכילים הנחוצים להישרדות. התוכנה יודעת לזהות  מחלות ומזיקים של צמחים ,כולל הדברה מקצועית שלהם  .וכן הגדרה של  צמחים שהוגדרו כצמחים מוגנים .וכן מצורף  לתוכנה ספר שלם שכתבתי בנושא צמחי מרפא ויופי מהטבע  ויהי עור ,כולל מרשמים  – עובדים, אותם ניתן להכין בבית. מצמחים שניתנים לאיסוף בטבע ,או לקנותם בחנויות טבע. התוכנה מעולה ומתאימה  אףלאנשי מקצוע ,סטודנטים, וגם לכל אדם  שוחר טבע בנשמתו .
  BSC אגרונום  הפקולטה לחקלאות.

ישנה רק בעיה קטנה אחת,הפיתוח של התוכנה לא הושלם ברמת הכנסת הנתונים

היא הושלמה ברמת הקונספט ,מה שנותר זה עבודה שחורה של הכנסת הנתונים

קיים פיתוח סופי לעצים , שיחים,וצמחים מוגנים בישראל.תמורת קנית התוכנה

אני מוכן להדריך .

 

 

 הורדת קבצים:לפי נושא:

 DOWLOAD FILES:

      פיתוח תוכנות 
        לחץ לכניסה 
על מנת להגיע לדף בו יוצגו מספר תוכנות שפותחו על ידי יפרח יורם .חלק מהתוכנות פועלות ,ואחרות 
נמצאות בשלבי פיתוח אחרונים  וניתנות להמכר כמות שהן עם ערכת פיתוח ומאסטר


    שורשים  ליפרח 
        כניסה לשורש    
לחיצה על "שורשים"תביא אתכם לדף בו יונח קובץ ניתן להורדה ,שהוא תוכנה לכל דבר. ומשמש כתוכנת עץ שורשים של משפחת יפרח, וכל מחותניה . בעזרת סיסמא תואמת ניתן להוריד את הקובץ למחשבכם, כולל קבצי  שירה תואמים . ולהפעילו בעזרת תוכנת POWER POINT של מיקרוסופטיפרח יורם

               נייד0545413138                     דוא"ל: felixo45@gmail.com

כול הזכויות שמורות ©
טואול בניית אתרי אינטרנט